OFERTA

W ofercie firmy Gradtur d.o.o. mogą Państwo znaleźć nie tylko szeroki wybór noclegów, ale również atrakcyjne wycieczki wakacyjne do Chorwacji oraz zimowe do Słowenii, Austrii oraz Włoch. Na stronie Hrvaska.net wybierzesz noclegi w takich miejscach jak:

Hotele w Chorwacji

W tej ofercie występuje szeroki wybór hoteli w wysokim standardzie. Dodatkowo możesz wybrać nocleg blisko plaży, centrum bądź najlepszych restauracji. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty.

Apartamenty w Chorwacji

Apartamenty są świetnym rozwiązaniem dla młodych małżonków oraz par, które cenią sobie spokój i wysoki komfort noclegu. Dodatkowo do oferty można dodać all inclusive.

Domki mobilne w Chorwacji

Na stronie znajdziesz również domki mobilne, które są świetnym rozwiązaniem dla rodziców z dziećmi i ich pupilami. Takie domki znaleźć można na całym wybrzeżu Adriatyku.

Domki robinson w Chorwacji

Szukasz domków dla całej rodziny bądź paczki znajomych w Chorwacji? Sprawdź tę ofertę domków, dzięki którym będziesz mieć blisko do plaży bądź centrum miasta.

Wille w Chorwacji

Chcesz spędzić wakacje w Chorwacji na wysokim standardzie? Wybierz nocleg w willi, którą znaleźć można na całym wybrzeżu chorwackim: Kvarner, Północna, Południowa, Środkowa Dalmacja i inne.

Plaże w Chorwacji

Nie wiesz na jakie zdecydować się plaże? Wejdź na stronę Hrvaska.net i przeczytaj porady, dzięki którym wybierzesz swoje najlepsze miejsca w Chorwacji.

Copyright hrvaska